O značce Hanák

Tradice výroby. Od kuchyní až po interiérové dveře.

Příběh společnosti HANÁK NÁBYTEK se začal psát v roce 1920, kdy Josef Hanák v mladém Československu zakládá truhlářskou dílnu. Stanislav Hanák navazuje o 60 let později na rodinnou tradici, když otevírá společnost na výrobu nábytku. I on věří v kvalitu, férovost, poctivost a nově v design. Firma HANÁK rychle roste a v roce 2005 dosahuje plocha jejích výrobních hal 35.000 metrů čtverečních. Kvalitní kuchyně v sortimentu postupně doplňuje vybavení obývajících pokojů v čele s obývacími stěnami či konferenčními stolky. Značku HANÁK dále nesou šatní a vestavěné skříně, komfortní postele a rovněž kvalitní interiérové dveře.

Tradice

Technologie

Na přelomu 20. o 21. století značka HANÁK masivně inovuje a doplňuje tradiční nábytkářské postupy o nejmodernější technologie. Díky spojení tradičních hodnot a moderních výrobních postupů dosahuje vynikajících výsledků v kvalitě a trvanlivosti svých produktů.

Nábytek značky HANÁK charakterizují prvotřídní materiály z prověřených zdrojů, pečlivě opracované a olepené hrany, odolné sedmivrstvé lakování a důsledná kontrola kvality. Materiály odebíráme od prověřených českých dodavatelů, ručíme za jejich zdravotní nezávadnost a kvalitu.

Podrobné informace o tom, proč v kvalitě produktů patří kuchyně a nábytek značky HANÁK mezi světovou špičku, najdete v sekci Proč zvolit TREND. Ať už si totiž u nás koupíte kuchyň z libovolné kolekce, za své peníze dostáváte vždy to nejlepší.

technologie

Globální působnost

My v Hanákovi věříme, že to dobré si lidé nakonec najdou. Platí to v České republice, ale také v USA, Rusku, nebo třeba Velké Británii, kde společnost HANÁK působí. Kuchyně, skříně, postele či dveře naší značky dělají radost zákazníkům v desítkách zemích světa na 3 různých kontinentech.

 

 

 

 

 

Další značky a produkty

HANAK PREMIUM HANAK Kuchyně přejít na
HANAK PREMIUM
HANAK Trend Kuchyne Trend přejít na
trend
HANAK Active Active přejít na
active
HANAK Ložnice HANAK Ložnice přejít na
HANAK Ložnice
HANAK Skříně skříně přejít na
skříně
HANAK Dveře Dveře přejít na
dveře
HANAK Sedačky HANAK Sedaci soupravy přejít na
HANAK Sedacky